מרכז הזמנות: 04-841-1357

מזה חמישה עשורים שחברת אלי דוד מעצבת ומייבאת מגוון רחב של מערכות ישיבה איטלקיות לסלון, מבחר רחב של עיצובים לפינות אוכל, מזנונים, שולחנות סלוניים וחדרי שינה.
רהיטי אלי דוד – משנת 1967 – מיוצרים בהקפדה מלאה על תקני האיכות ובעיקר שימת דגש על אמנות העיצוב.
כורסאות וספות העור שלנו בנויות מחומרים המשובחים ביותר, מעורות שעוברים תהליכי עיבוד מיוחד שבסופו העור מקבל צבע ב"טבילה" בשונה מהתזה – תהליך אשר מקנה לעור חוזק ועמידות לאורך שנים.
רהיטי אלי דוד מספקים מגוון מוצרי ריהוט לבית באיכות הגבוהה ביותר, זאת משום שאנו מבצעים פיקוח ישיר על תהליך הייצור שלנו מתחילתו ועד סופו, תחילה משלב העיצוב לתוך רכישת חומרי הגלם האיכותיים, עיבוד העור ומשלוח/התקנה בבית הלקוח.

רהיטי אלי דוד ידועים בשירותיות ואדיבות ללקוח ברמה נעלה, אנו דוגלים ברמת השירותיות הגבוהה ביותר וכל עובדי החברה נבחרים בקפידה רבה.
לנו מגוון יועצים מקצועיים בתחום עם עשרות שנים של ניסיון אשר תוכלו להיוועץ עמם ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינה תקציבית, טעמכם האישי והן מבחינת מידות אשר יתאימו לחלל ולדרישותיכם.

ניתן למצוע אצלנו את כל סוגי הרהיטים לבית.

אולם התצוגה של רהיטי אלי דוד מציג מגוון מערכות ריהוט ועיצובים של בתי העיצוב המובילים באירופה. כל פרטי הריהוט נבחרים כך שיתאימו בצורה מושלמת לקונספט העיצובי, הנקי והאלגנטי המזוהה כל כך עם רהיטי אלי דוד. החומרים בהם אנו משתמשים: עורות, בדים, זכוכית, מתכות, ועץ לסוגיו – משתלבים זה בזה בהרמוניה ועומדים לרשותכם בקנייה ישירה וזמינות מירבית תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות, נוחות ופונקציונליות, על מנת שאלו ישרתו אתכם לאורך זמן רב.

כתובת: שלמה בן יוסף 4, חיפה

טלפון: 04-841-1357